O nás

Jsme Vaši partneři, vždy na Vaší straně

Jsme tým odborníků. Spojili jsme se a od roku 2014 pomáháme pod hlavičkou
Kohoutkovi s. r. o. finančně růst už více než 2000 klientům.

Intenzivně se vzděláváme

Neustále aktivně prohlubujeme své odborné znalosti nejen z oblasti financí, ale i doplňkových služeb - právní ochrana apod.

Máme bohaté zkušenosti

Všichni jsme museli někdy začít, o vás se však budou starat jen ti zkušení. 

Zodpovědně pro vás vyhledáváme nové investiční příležitosti

Vytváříme unikátní spojení s obchodními partnery, kteří umí vám, našim klientům, nabídnout zajímavé zhodnocení vašich volných finančních prostředků.

O každého obchodního partnera se přitom detailně zajímáme, prověřujeme si ho a zkoumáme jeho přístup k byznysu i klientům. Reálnou spolupráci pak navazujeme pouze s těmi, o kterých víme, že se o ně můžeme my i naši klienti bezpečně opřít.

Pomáháme jednotlivcům…

Na vaše finance vždy nahlížíme jako na celek. I když potřebujete řešit jen dílčí část (pojištění, bydlení, spoření) staráme se o to, aby vše dohromady dávalo smysl a přinášelo vám dlouhodobý užitek.

… i firmám

Jsme vaši partneři se zásobou kontaktů i nezávislých řešení vaší finanční situace. Pomáháme vám efektivně investovat firemní prostředky, nastavovat zaměstnanecké výhody, ale i řešit případný prodej firmy.

Podporujeme dobročinné aktivity

Dlouhodobě jsme sponzorem spolku Srdce na pravém místě, který podporuje handicapované děti. Můžeš se zapojit i ty. Stačí se podívat na stránky www.srdcenapravemmiste.cz a případně přispět. Každá koruna se počítá, nejen ve financích.